jestemba67

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
52 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Stan:
rozwiedziona
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Norway, Vestlandet, Hordaland, Lindås, Isdalstø

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam
Wzrost:
175
Figura:
normalna
Kolor włosów:
inne
Kolor oczu:
piwny
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, norweski, rosyjski
Czego szukasz?:
poważnego związku
Moja religia to:
inna

O mnie

Jestem fajna :-) Do tańca i do różańca… Sprawna fizycznie i umysłowo :-) Z dużym poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Jednocześnie wrażliwa, uczulona na chamstwo, arogancję i głupotę. Empatyczna, romantyczna, zaradna, pomocna, dzika i czuła; różnorodna (jak to kobieta:-))
Muszę to dopisać: i wymagająca. I: Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę (żarcik :-))

Z każdym rokiem coraz bardziej doceniam każdy dzień życia, jaki Wszechświat ofiarowuje mi w prezencie. Doszukuję się pozytywów w każdym zdarzeniu i sytuacji. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Nieważne ile masz medali i pucharów na półce… TO było… Ważne jest to –KIM jesteś DZISIAJ?

A! Zbieram „złote myśli”. Ta Was rozbawi: „Kobieta nie wie czego chce, ale nie odpuści, dopóki tego nie znajdzie” :-)
Ja nadal poszukuję :-)

Szukam

Pięknych chwil w życiu! u boku tego Jedynego :-) Dla którego będę tą Jedyną! Zatem wypatruję Mężczyzny o ciekawej osobowości. Faceta, który „nosi spodnie”. Godnego zaufania, szlachetnego, szarmanckiego, gentelmana (utopia?). Kogoś kto potrafi się śmiać, ale również i łzy otrzeć. Towarzysza do zwykłych spacerów pod rękę jak i szaleńczych wypraw w nieznane. Do rozmów o wszystkim i o niczym przy wspólnej kawie o poranku. Na śniadanie (koniecznie!): uśmiech, buziak, misiaczek i dobre słowo… – Nigdy nie wiemy, ile jeszcze uśmiechów dane nam będzie wysłać/ otrzymać od losu… Ile uczynków zrobić dla kogoś… Bo każdy włos na głowie dawno policzony…

Otwieram się na podróż odkrywania i spełniania w poważnym, bliskim związku.

Najpiękniejszą ozdobą Mężczyzny jest uśmiechnięta (szczęśliwa) Kobieta u Jego boku. Wszelkiej radości oraz wielu uśmiechów na drodze w poszukiwaniu swego Szczęścia, Wam Panowie, jak i sobie życzę :-)

Moje Zainteresowania

Życie! Otaczający świat, ludzie. Relacje. Wszystko to, co przykuwa mą uwagę, w zależności od miejsca, okoliczności, towarzystwa… Podstawowe to: podróże/ wycieczki, taniec (=świetna zabawa!), Zumba, las, grzyby, ryby, narty, strzelanie, kajak, medycyna alternatywna, psychologia, parapsychologia, techniki relaksacyjne, rozwój osobisty, kino ambitne jak i zupełnie niszowe… i wiele innych. Zdrowy i aktywny styl życia (choć i kebab czasem z piwem, a jakże! Czerwone wino do białego rana:-)) A także Prawa Natury, chociażby: Jeśli nie szanujesz tego co masz/ nie doceniasz/ nie dbasz…- tracisz TO, po prostu... (brzmi znajomo?)

Poza tym jestem otwarta na Nowe; zainteresuję się tym czym Partner, przynajmniej dla orientacji…