Lukasz_h

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
30 lat
Znak zodiaku:
Panna
Stan:
kawaler
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Norway, Østlandet, Østfold, Moss

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
nie mam ale chcę mieć
Wzrost:
187
Figura:
normalna
Kolor włosów:
brązowe
Kolor oczu:
zielony
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, hiszpański, norweski
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

To co o sobie słyszałem to, że łatwo się ze mną rozmawia i w sumie można na każdy temat. Łatwo się ze mną śmiać (albo ze mnie) to wedle gustu. Chociaż jak mam wybór to wolę z.
Właściwie samodzielny umiem sam sznurować buty. A tak na poważnie to odpowiedzialny, szczery i w zasadzie pomocny. Chyba że gramy w monopol to złodziej i oszust.
Dość dobrze orientujący się w kuchni, pralni i warsztacie. Czyli mogę złożyć meble z Ikea/i , ugotować obiad, podłączyć pralkę i uprać kolorowe z białymi tak żeby nie zafarbowały.
Technicznie też sobie radzę, więc jak potrzebujesz pomocy z usunięciem aplikacji to się możemy umówić na kawę i pomogę Ci ją usunąć

Szukam

Czegoś a właściwie kogoś na poważnie.

Moje Zainteresowania

Jednym z nowych zainteresowań jest airsoft. Wyjść do lasu albo w pole z bronią i strzelać / a czasem dostać i wrócić żeby o tym opowiedzieć i się pośmiać to jest super.

Siatka, gry planszowe i na komputerze (za konsolą nie przepadam), łucznictwo, strzelanie. Kiedyś było łowienie makreli ale więcej ich musiałem czyścić niż łowić więc taki stosunek ambiwalentny. Wycieczki typu camping są okej. Mam dwa hamaki, kuchenkę połowa i jedno wolne miejsce